Omlazení THERMAGE – elixír mládí pro Vaši pleť.

 Přehled omlazení THERMAGE ZDE

Toužíte omládnout bez skalpelu, nití či jehel? Neinvazivně? Takto Vás mohou omladit přístroje na bázi radiofrekvenční tepelné energie. Existuje více typů těchto přístrojů, jak klasické radiofrekvenční přístroje, tak silnější přístroje, které využívají metodu Thermage.

Radiofrekvenční tepelná energie podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zpevňuje a vypíná kůži. Současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu.

Metoda Thermage využívá přirozenou regenerační schopnost organismu. Efekt je vidět hned a do 2 dalších měsíců se tvoří nový kolagen a účinek ještě prohlubuje a mládnete den po dni.

Vyzkoušela jsem několik desítek těchto přístrojů a ten nejefektivnější jsem si pořídila do svého salónu. Mám i ŠKOLU OMLAZENÍ a zabývám se výzkumem omlazení vnitřně  a  HORMONÁLNÍM OMLAZENÍM TĚLA. Studuji vliv omlazujících látek na hormonální zdraví žen laboratorně. Estrogen také omlazuje a tak vše spojuji v dokonalý celek.

Níže jsem po 2 ošetřeních Thermage, po 2 ošetřeních přístrojem HIFU Ultherapy a po 5 Mezoterapiích  Mikrojehličkováním.

jÁ 52 A 54 PO VŠEM

Vlevo 52 let a vpravo 54 let po všech procedurách v OMLAZOVNĚ.

 Po ošetření Vás mohu lichotivě vyfotografovat s krásnou látkou, saténem či tylem. 

 Nebo jako princeznu či královnu v dolním fotoateliéru. Níže 60letá žena po Proměně s omlazením a po omlazení přístrojem Thermage.

žena 60 let      žena 58 let

Vlevo žena 60 let a vpravo 58 let po Thermage již upravené fotografie pro radost

Často fotím po omlazení či po jiné proceduře ženu hned po skončení ošetření na kosmetickém lehátku bez make-upů jen s pudry a s leskem na rty.

žena 52 let

52letá žena po omlazení Thermage a po tónování rtů ROSE LIPS.  Já v křesle

Zažijte se mnou tu radost z omlazení a z Vaší nové krásy.

Vaše omlazovatelka Kateřina Schlosserová

www.klinicka-omlazovna.cz

www.kosmeticky-salon.online

Přehled omlazení THERMAGE ZDE